استراماچونی؛ بهترین گزینه، بدترین انتخاب!

در بین گزینه های احتمالی هدایت استقلال نام استراماچونی بیشتر از همه مورد اقبال هواداران قرار گرفته است و میتوان گفت او گرینه مناسبی برای آبی ها خواهد بود.
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on email
ایمیل

استراماچونی؛ بهترین گزینه، بدترین انتخاب!

به گزارش استقلال بلاگ و به نقل از دبل استار، استراماچونی یک نام بزرگ در میان نام های مطرح شده به عنوان گزینه های سرمربی گری آبی ها است و می توان با توجه به رزومه ای که دارد برای آبی ها مثمر ثمر باشد، اما موانعی هم وجود دارد که می‌تواند مورد توجه قرار بگیرد.
استرا برای جدایی از تیم فعلی خود که یک فصل  قرارداد با آن دارد باید رضایت تیم اماراتی را بدست آورد و بدون شک این باشگاه بدون دریافت پول رضایت نامه وی را صادر نخواهد کرد.
از طرف دیگر او باید تکلیف وضعیت قرارداد پیشین خود با استقلال را که به دادگاه کاس کشیده شده است را معلوم کند و بدون شک او از غرامت خود نخواهد گذشت.
استراماچونی از میان گزینه های موجود بهترین گزینه است اما می تواند بدترین انتخاب باشد، آبی ها باید از چند طریق رضایت استراماچونی را بدست بیاورد.
به نظر می رسد باشگاه اگر بخواهد به این موضوع رسیدگی کند و با استراماچونی به توافق برسد باید بهای سنگینی بپردازد و برای فصل جدید هم بدون شک او با مبلغ کمی به استقلال نخواهد پیوست.
استراماچونی از میان گزینه های موجود بهترین گزینه است چون دانش فنی خوبی دارد می تواند به استقلال کمک کند و فصل جدید را مانند فصل گذشته استقلال را در جایگاه خوب خود نگه دارد.
اما می‌تواند بدترین انتخاب باشد چون مشکلات استقلال را اضافه خواهد کرد و علاوه بر قرارداد گذشته قرارداد جدید هم مشکل ساز خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
P