استقلال و بدترین حالت ممکن

در حالی که در ۴۸ ساعت اخیر نام الکس نوری در اطراف باشگاه استقلال شنیده می شد و همه منتظر امضای قرارداد با نوری و آمدنش به تهران بودند، امروز در خبری از منتفی شدن نوری با استقلال خبر دادند
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on email
ایمیل

استقلال و بدترین حالت ممکن

به گزارش استقلال بلاگ و به نقل از دبل استار، استقلال سه هفته به پایان فصل قهرمانی خود را به پایان رساند و در رور ۹ خرداد آخرین بازی خود و جشن قهرمانی را برگزار کرد و بعد ۴۸ ساعت فرهاد مجیدی سرمربی استقلال از سرمربیگری استقلال استعفاء داد و هواداران را در شوک فرو برد.بعد از چند روز باشگاه در بیانیه‌ای استعفای مجیدی را پذیرفت و گفت بزودی سرمربی تیم را انتخاب می کند.

بعد از استعفای سرمربی هر روز نام یک سرمربی در رسانه ها نوشته می شد و فردا نامی دیگر و هواداران به مدیریت اعتماد داشتند که مثل فصلی که گذشت به خوبی و بسیار زود سرمربی تیم را انتخاب می کنند و با بازیکنان که قراردادشان تمام شده تمدید و با بازیکنان جدید قرارداد می بندند.

بعد از چند روز بازی با نام نکونام، درست در روزی که بنا بر اطلاعات واصله قرار بر امضای قرارداد با نکونام بود، او در بیانیه‌ای گفت در فولاد می ماند و از فردا روز از نو و روزی از نو و هر شیفت یک مربی به استقلال لینک می شد و طبق لیستی که از مربیان لینک شده گرفته حدود ۱۵ سرمربی داخلی و خارجی به استقلال لینک شده و هنوز هم سرمربی نداریم.

در حالی که در ۴۸ ساعت اخیر نام الکس نوری در اطراف باشگاه استقلال شنیده می شد و همه منتظر امضای قرارداد با نوری و آمدنش به تهران بودند، امروز در خبری از منتفی شدن نوری با استقلال خبر دادند و این خبر هواداران و خبرنگاران استقلالی را بسیار آشفته و نگران کرد و هواداران انگار نباید روز خوشی داشته باشند و تیم حریف که غرق در حاشیه بود با گرفتن ملی پوشان و تمدید با ستارگان تیم خود حسابی هواداران آبی را شاکی کرده و انگار که هواداران استقلال آهی دامنگیرشان شده که هر سال باید این چرخه باز تکرار و تکرار شد.

بعد از اینکه موضوع استقلال و نوری منتفی شد و همه منتظر یک مصاحبه کافی و وافی و پاسخ به سوالات خود بودند، مدیریت باشگاه در مصاحبه ای مثل قبل وعده آینده را داد و بستن تیمی که قدرتمند باشد‌.
آیا برای قرارداد بستن با یک سرمربی این همه زمان لازم بود؟ اگر با سرمربی به توافق نرسیدید، چرا با بازیکنان خود تمدید نکردید تا کمی از غم هواداران کم شود؟
هواداران استقلال سالها تقاص چه چیزی را پس می دهند؟
آقایان مدیریت این هوادار گناه دارد، بفکر هواداران استقلال و بخصوص جوانانی باشید که دلخوشی جز این تیم ندارند و نهالی که یکسال زحمت به ثمر رسیدن آن‌ را کشیده اید و اعتباری که کسب کرده اید را یک‌شبه به باد ندهید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x
P