استقلال و معضلی به نام رسانه

یکی از ابزارهای موفقیت در تیمهای پرطرفدار و پرهوادار داشتن یک رسانه قوی و تاثیر گذار در کنار سایر عوامل دیگر، میباشد
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on email
ایمیل

استقلال و معضلی به نام رسانه

به گزارش استقلال بلاگ و به نقل از دبل استار، پس از گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی، فعالیت نشریات و رسانه های کاغذی و کثیر الانتشار نیز رو به افول رفته، و روز به روز به سمت توقف و تعطیلی پیش می رود.

رسانه رسمی باشگاه استقلال

با تغییر نسل هواداری و گسترش فضای مجازی و عدم رغبت و علاقه طیف زیادی از طرفداران استقلال به نشریه چاپی از یک طرف، و هزینه های بسیار زیاد وگزاف چاپ و انتشار و عدم وجود پشتوانه مالی قوی در جهت جبران هزینه ها، از طرف دیگر باعث تعطیلی کامل روزنامه (استقلال جوان ) گردید.
درحال حاضر نیز تنها مرجع رسمی اخبار و اطلاعات باشگاه “سایت، کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام” باشگاه می باشد، که تا حدودی زیادی آنطور که باید و شاید قوی و دقیق عمل نمیکند و نیازهای هواداری را مرتفع نکرده و درجهت خنثی سازی و رفع توطئه رقبا، قوی عمل نمیکند.
این امر به خصوص در مواقع ضروری و حساس (فصل نقل و انتقالات ) که نیاز به اطلاع رسانی و آگاهی خیل عظیم هواداری احساس میشود، ضعیف عمل کرده و موجب گمراهی و تولیدوحشتناک حواشی گردیده است

رسانه های مستقل و بی طرف

انتظار حمایت و نشر مطالب مفید و انتشار اخبار صحیح و به دور از حاشیه، را نمیتوان از نشریات مستقل به اصطلاح بی طرف را داشت.
سبک کاری بسیاری از نشریات و رسانه های مستقلی که حالا خیلی از آنها نیز به صورت اینترنتی و مجازی فعالیت میکنند، بعضا انتشار مطالب بی محتوا، تولید حاشیه و توجه ویژه به اختلافات درونی و خانوادگی و پر و بال دادن بیش از حد به آن در جهت به بیراهه رفتن استقلال بوده، از آن سوی ، رویکرد این رسانه ها بیشتر به نفع رقیب سنتی بوده و بعضا اینگونه مشاهده میگردد که در خیلی از مواقع حواشی واقعی کنترل و از انتشار آنها جلوگیری به عمل می آید.

فضای مجازی و رسانه های هواداری

بزرگترین معضل چند سال اخیر استقلال، ظهور رسانه های مجازی هواداری و پیج ها و کانالهای به اصطلاح هواداری بوده، که علی رغم به یک کشیدن نام مقدس استقلال، توسط عده ای دشمن و سودجو اداره میگردد و فضای ملتهب ایجاد شده توسط این افراد، کاملا برنامه ریزی شده و حساب شده پیش میرود.
گسترش این پیجها وکانالها که با استقبال طیف زیادی از طرفداران استقلال مواجه شده، دراین سالها تبدیل به یک معضل جدی و لاینحل گردیده است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
P