برای سربازی که به قلعه برگشت

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on email
ایمیل

برای سربازی که به قلعه برگشت

دبل استار – ابروی شکسته و بخیه خورده و سر بانداژ شده مدافعان تنها یک نکته را در بر دارد و آن هم این است کارشان را به خوبی انجام داده اند.
زمانی که درخشش مرادمند موجب شد تا به استقلال بیاید شاید کمتر کسی فکر می کرد که به یکی از ستون های خط دفاعی استقلال تبدیل شود و روزی غیاب او در زمین برای مربی و هواداران نگرانی ایجاد کند. حتی پس از اشتباه او در بازی برابر الهلال و دریافت گل انتظار می رفت تا کمی از روز های درخشان خود دور شده و چه بسا به نیمکت نزدیک شود اما این اتفاق رخ نداد و بالعکس با درخشش در نیم فصل اول و سهم به سزای این مدافع در به دست آمدن قهرمانی نشان داد که بازیکن بسیار با کیفیتی است و لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد اما با کم لطفی و نادیده‌گرفتن تلاش هایش از این حق خود دور مانده است.
قطعا هیچ یک از ما آن شب سرد آزادی و دیدن مرادمند و یزدانی روی سکوها را از یاد نمی بریم. شبی که دو ستون خط دفاعی مان با چهره ای اندوهگین به زمین می نگریستند و حسرت در چشم هایشان موج می زد. شاید این جدایی اجباری برای مدافعان و هواداران بسیار سخت بوده باشد اما دلیلی بود تا همگی هم قسم شوند برای قهرمانی.
حال چند ماه از آن شب می گذرد و استقلال قهرمان شده است. اگر چه روزهای تلخی پس از جدایی برای مرادمند همراه بود اما حضور در جشن قهرمانی و بالا بردن جام این تلخی را کمتر کرد و در زاد روزش مجالی شد تا باری دیگر اثبات شود که در مسیر قهرمانی چه مهره مهمی از استقلال گرفته شد.
تولدت مبارک سرباز مدافع

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
P