تیم ملی را به نابودی نکشانید!

تیم ملی هر کشوری هویت همه مردم آن مرز و بوم است و همه برای سربلندی آن تلاش می کنند و تا آخرین نفس برای آن می جنگند تا به بالاترین افتخارات دست یابد.
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on email
ایمیل

تیم ملی را به نابودی نکشانید!

به گزازش دبل استار، حالا می خواهیم درباره تیم ملی فوتبال ایران صحبت کنیم جایی که سال های گذشته کسانی مانند کی روش با آن رزومه بلند بالا هدایت آن را بر عهده داشتند و بازیکنانی مانند صادقی، منتظری، حیدری و … در آن بزرگی می کردند.
چند سال است که تیم ملی ایران دیگر ملی نیست و با حضور برخی چهره ها در این تیم به شعبه دوم تیمی دیگر بدل شده است و همه باید برای حضور در آن از فیلتر آقایان عبور کنند.
اتفاقی تلخ که می تواند میلیون ها ایرانی را به این وادار کند به جای علاقه و تعصب تنها حس انزجار به تیم ملی پیدا کنند و این برای فوتبال ایران بسیار خطرناک است و می تواند روز های بدی را برای فوتبال کشور رقم بزند.
تیم قرمز پوش پایتخت به واسطه حضور افرادی که در تیم ملی برای آن ها فعالیت می کنند در این فصل نقل و انتقالات یکی از بیشترین و بالاترین قرارداد ها را بازیکنان بسته اند.
ما در این جا به رقم قرارداد این بازیکنان ورود نمی‌کنیم اما این که به بازیکنان قول حضور در تیم ملی داده می شود بسیار خطرناک است و می تواند باعث سرخوردگی زیادی شود.
دبیر کل فدراسیون فوتبال به صورت کاملا ناخواسته از این که برخی تیم ها این سهمیه را دارند که به بازیکنان قول بازی در جام جهانی را بدهند پرده بر می‌دارد و میگوید برخی تیم ها این اجازه را دارند.
این تنها یکی از رانت ها و فساد هایی است که فوتبال ایران در آن به سر می برد صادقی بازیکنی که به واسطه یک فصل خوب به یکی از جنجالی ترین بازیکنان در نقل و انتقالات بدل شده است با آپشن حضور در تیم ملی به پرسپولیس پیوسته است و یکی از بالاترین دستمزد های بازیکنان حاضر در فوتبال ایران را دریافت خواهد کرد.
این که اینجنت ها می توانند در فوتبال به نحو بسیار زیادی تاثیر گذار باشند و بتوانند با بزرگ نمایی و بازار گرمی بازیکنان خود را راهی تیم های مختلف کنند و بیشترین امکانات و قیمت ها را دریافت کنند بسیار تلخ است.
بسیاری از هواداران دیگر تیم های ایران پس از این که متوجه این شوند که بازیکنان تیم ملی کشور توسط افراد خاص و بدون داشتن آمادگی کامل و تنها به واسطه حضور در تیمی خاص به تیم ملی دعوت می شوند از این تیم سرخورده و ناامید خواهند شد.
تیم ملی ایران با این کار ها بدون شک آن جایگاه همیشگی خود را از دست خواهد داد و تنها باب میل تیمی خاص و هواداران آن خواهد بود.
نهاد های نظارتی بودن تعلل باید به این جریان ورود کنند و جلوی این اتفاق ها گرفته شود تا برخی به خود اجازه فروش تیم ملی که متعلق به ۸۰ میلیون ایرانی است ندهند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
P