سردار آجورلو و انتخابی برای موفقیت و محبوبیت

برخی رسانه ها از اقدام جدید مدیران باشگاه استقلال و شروع مذاکره با چند گزینه خارجی را برای سرمربیگری این تیم خبر داده اند
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on email
ایمیل

سردار آجورلو و انتخابی برای موفقیت و محبوبیت

به گزارش استقلال بلاگ و به نقل از دبل استار، در طی روزهای گذشته و به دنبال بحث جانشین مجیدی به نظر می رسد که مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره استقلال با چالشی خاص مواجه شده اند چالشی که هر چه به ساعات آن افزوده می شود کار انتخاب جانشین مجیدی را سخت تر می کند.
اگر چه خبرها خاکی از آن است که مجیدی موضوع جدایی اش را خیلی وقت پیش به مدیر عامل باشگاه اطلاع داده بود و سردار آجورلو با آن همه تجربه باید در همان روزها سازو کار جانشین مجیدی را با برنامه ای بهتر شروع می کرد تا در روزهای حساس پیش فصل اینگونه با مشکل مواجه نشود. در هر صورت هر طور به مسئله جدایی مجیدی نگاه کنیم(چه درست و چه نادرست، موجه یا غیر موجه و اخلاقی یا غیر اخلاقی) فعلا گره ای از کار استقلال بدون سرمربی را باز نمی کند و باشگاه بزرگ استقلال فعلا بی سرمربی شده است و مدیر عامل محترم آن باید هر چه سریعتر یک فرد کاردان را انتخاب کند.
ازساعت اولیه اعلام جدایی قطعی مجیدی، رسانه ها گزینه هایی خارجی و داخلی را برای نشستن روی نیمکت استقلال مطرح کردند، روزها یکی پس از دیگری در حال سپری شدن می باشد، گرچه در مقطعی نام جواد نکونام به صورت جدی تر مطرح شد و یا اخباری مبنی بر تمایل مدیران استقلال برای جذب مربی خارجی به گوش می رسید، اما هنوز هیچ گزینه ی قطعی از طرف مدیر عامل و مسئولین باشگاه اعلام نشده است یعنی تا کنون اتفاق خاصی نیفتاده است.
تنها واکنش مهم باشگاه، بیانیه ی عادی و معمولی خطاب به هواداران مبنی بر اعتماد و صبر بود. در این بین هواداران استقلال که تیم محبوبشان فصل رویایی را با مجیدی پشت سر گذاشت، در سردرگمی محض به سر می‌برند. هوادارانی که به نظر می رسد موافق گزینه های مطرح شده داخلی نیستند و خواهان سرمربی بزرگ خارجی هستند.
سردار آجورلو بعد از یک دوره نسبتا طولانی مدت با قبول مدیر عاملی استقلال در فصل گذشته٬ توانست بار دیگر جایگاه و اعتبار مدیریتی اش در ورزش ایران را ثابت کند، او یکی از ارکان اصلی قهرمانی استقلال در فصل گذشته به شمار می رود، و محبوبیت بالایی نزد هواداران دارد، محبوبیت و جایگاهی که به سادگی به دست نیامده است.
بسیاری از کارشناسان و اهالی فن حوزه فوتبال بر این عقیده اند که آجورلو و هواداران آبی در شرایط بسیار حساس و سختی قرار گرفته اند، شرایطی ناخواسته که جدایی مجیدی به آنها تحمیل کرد، چون انتخاب جانشین مجیدی ازطرف مدیر عامل می تواند در روند محبوبیت سردار در آینده تاثیر گذار باشد، باید دید که آیا سردار آجورلو می تواند با انتخاب یک سرمربی توانمند، هواداران را در مسیر موفقیت استقلال و محبوبیت خود حفظ کند یا خیر

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x
P