مدیران خلاق استقلال!

آخرین باری که هوادار استقلال فصل نقل و انتقالات را بدون استرس سپری کرد به زمان مرحوم رایکوف بر می گردد. اینکه نصف هواداران استقلال آن زمان به دنیا نیامده بودند هم در این امر بی تاثیر نیست.
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on email
ایمیل

مدیران خلاق استقلال!

به گزارش استقلال بلاگ و به نقل از دبل استار، در عالم فوتبال قانونی وجود دارد به نام قانون پایستگی استرس هواداران استقلال. بر طبق این قانون استرس هواداران میلیونی استقلال نه از بین می رود و نه کم می شود بلکه از فصلی به فصل دیگر منتقل می شود.
فرقی نمی کند مدیرعامل چه کسی باشد. با پایان لیگ و شروع فصل نقل و انتقالات خلاقیت مدیران استقلال شکوفا می شود.
آقای فتح اله زاده که پیش فصل را با چهارشنبه سوری اشتباه گرفته بود. انواع بمب و ترقه را منفجر می کرد و در سر میز مذاکره، او و مربیان و بازیکنان انواع قندان و دمپایی را به سمت همدیگر پرتاب می کردند!
آقای واعظی آشتیانی که باشگاه استقلال را با محل برگزاری نشست توافقات هسته ای اشتباه گرفته بود! می گفت ما لیست خرید خود را به پرسپولیس می گوییم که آنها از لیست ما نخرند! آنها هم فهرست خود را به ما اعلام کنند تا ما بازیکنان مدنظرشان را نخریم! هر بازیکن مشترکی هم در فهرست بود پالام پولوم پیلیش می کردند و بر حسب قرعه سهم یکی از تیم های سرخابی می شد.
در زمان آقای افتخاری که معاونش ملت را تا پاسی از نیمه شب بیدار نگه می داشت و در ساعاتی که خفاش شب هم خواب بود بازیکنان جوان لیگ را به تور می انداخت.
در دوران آقای فتحی که هر بازیکن سرما می خورد درِ خروجی باشگاه را نشانش می دادند و او را ترانسفر می کردند. خدا را شکر در زمان کرونا ایشان مدیرعامل نبود وگرنه به بهانه ویروس کرونا نصف تیم را می فروخت.
در زمان آقای سعاتمند هم ایشان همچون خانه به دوش ها به هتل رفته بود و آنجا مظلوم نمایی می کرد و به بازیکنان می گفت صاحبخانه اسباب و اثاثیه ما را در کوچه ریخته کوتاه بیایید و ارزان تر قرارداد ببندید.
آقای مددی هم که باشگاه استقلال را به قهوه خانه تنزل داده بود. هر کسی از راه می رسید به باشگاه می رفت چایی می خورد و رفع زحمت می کرد.
امید داشتیم در دوران سردار آجرلو این رویه خلاقانه متوقف شود که گویا کور خوانده بودیم.
در این دوران پر استرس، سردار آجرلو کل مربیان داخلی و خارجی را غربالگری کرد. از باجناق فرگوسن گرفته تا شوهر عمه زیدان! با همه صله رحم کرد و ضمن آزمایش اوره، کلسترول و قند خون شان و مزه دهان شان را نیز فهمید. حتی مربیانی که با هم قهر بودند نیز همزمان دعوت کرد تا با هم آشتی دهد.
کار به جایی رسید که یورگن کلوپ به سیروس دین محمدی پیام داد: «داداش چرا پدر زن من گزینه استقلال نیست؟ سفارش ما رو به سردار بکن من جلوی خانواده خانومم آبرو دارم!»
امید است این دوران پر فشار پیش از آنکه آمار سکته را در کشور افزایش دهد به پایان رسد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
P